informacja: 17 8 666 700
rejestracja: 17 8 666 700

Komfort pobytu

Rozwijając Nasz Szpital pamiętamy o najważniejszym – zadowoleniu Pacjenta.
Aby to osiągnąć nawiązaliśmy współpracę z cenionymi i doświadczonymi specjalistami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a każdy oddział wyposażyliśmy w najnowocześniejsze rozwiązania medyczno-techniczne. Posiadamy blok operacyjny z trzema nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, Salą Nadzoru Poznieczuleniowego oraz Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii (łącznie 7 stanowisk wyposażonych zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia).

Wysoki komfort pokoi

Wiemy jak trudny jest dla Pacjenta okres choroby i rekonwalescencji. Dlatego szczególnie zadbaliśmy o wysoki komfort hospitalizacji, która odbywa się klimatyzowanych, 1-4 osobowych pokojach z łazienkami, dostępem do TV i Internetu.

Dostęp do Internetu

W wydzielonych i oznakowanych pomieszczeniach Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu przez 24h/dobę.

Bezpieczeństwo pacjentów

Nowoczesny system monitoringu zapewnia pacjentom bezpieczeństwo, a personelowi kontrolę nad postępem leczenia.

Wyżywienie

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny zapewnia swoim Pacjentom trzy posiłki dziennie. Posiłki opracowywane są przez dietetyka, zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami żywienia. Stosowane normy zapewniają pacjentom pełnowartościowe i smaczne jedzenie. Osobom, które wymagają indywidualnie dobranej diety podczas leczenia przygotowujemy specjalnie dla nich przygotowane menu.

Bezpłatny parking

Parking Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny jest dostępny bezpłatnie dla pacjentów i odwiedzających.

Czystość i porządek

Czystość, porządek i higiena to sprawa niezmiernie ważna w Szpitalu, dlatego ze szczególną starannością kadra medyczna oraz personel pomocniczy dbają o higienę i nieskazitelną czystość wszystkich pomieszczeń Szpitala.

Wsparcie duchowe

W NTM Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny znajduje się kaplica, w której w każdą niedzielę i święta o godzinie 7.00 rano odprawiana jest Msza Święta. Pacjenci mają także możliwość spowiedzi oraz przyjęcia Komunii Świętej podczas codziennych wizyt Księdza między godziną 6:30 a 7:30 rano.


Opracowanie: Marta Bochenek
Data ostatnej modyfikacji: 2016-09-16

  Opłatek 2013

 • Konferencja

  Wizyta Minister Zdrowia

 • Opłatek 2008

  Targon 2008

 • Spotkanie opłatkowe

  Szpital o obiektywie

 • Pierwsze operacje

  Kurs osteosyntezy

 • Otwarcie Szpitala

  Budowa Szpitala

informacja 17 8 666 700

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Rudna Mała 600, 36-060 Głogów Młp.