informacja: 17 8 666 700
rejestracja: 17 8 666 700

Informacje o Szpitalu

Wysokie standardy

NTM Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej powstał w 2007 r. To nowoczesna placówka medyczna oraz jeden z największych niepublicznych szpitali na Podkarpaciu. Łączymy w nim rodzinną atmosferę z profesjonalnym podejściem do problemów zdrowotnych pacjentów oraz najwyższymi standardami medycznymi i etycznymi. Wiemy, jak trudny jest dla pacjenta oraz jego rodziny okres choroby i rekonwalescencji, dlatego w Szpitalu im. Św. Rodziny każdego traktujemy wyjątkowo i indywidualnie, wspierając tym samym przebieg procesu terapeutycznego.

W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentów, Nasz Szpital wyposażony został zgodnie ze światowymi standardami i normami w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjne. Pacjenci przebywają przez całą dobę pod profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską. Hospitalizacja odbywa się w komfortowych, klimatyzowanych, 1-4 osobowych pokojach z własnymi węzłami sanitarnymi i TV, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz pełnym wyżywieniem.

Wszechstronna oferta

NTM Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny oferuje Państwu kompleksową opiekę medyczną począwszy od diagnozy, aż po zakończenie procesu leczenia.
Zapraszamy pacjentów do skorzystania z konsultacji ponad 50 lekarzy pracujących w poradniach przyszpitalnych, reprezentujących różne dziedziny medycyny. Zajmują się diagnostyką i leczeniem zachowawczym oraz kwalifikacją chorych do leczenia szpitalnego. Przyjmujemy pacjentów w poradniach chirurgicznych specjalizujących się w leczeniu schorzeń klatki piersiowej oraz w chirurgii urazowo-ortopedycznej i ogólnej. Prowadzimy leczenie osób z problemami kardiologicznymi, schorzeniami układu nerwowego oraz oddechowego. Pomoc znajdą u nas również chorzy zmagający się ze schorzeniami reumatologicznymi, cukrzycą i innymi chorobami narządów wewnętrznych. Prowadzimy także Poradnię Leczenia Bólu, której celem jest dobór jak najmniej obciążającego leczenia w chorobach charakteryzujących się przewlekłymi dolegliwościami bólowymi oraz bólem o dużym natężeniu.

Oprócz konsultacji wysoko wykwalifikowanych specjalistów oferujemy również rehabilitację. Centrum Rehabilitacji stanowi integralną część Szpitala i prowadzi kompleksową rehabilitację neurologiczną i ogólnoustrojową. Nasza kadra to znakomici lekarze, fizjoterapeuci i wykwalifikowany personel pomocniczy.

Leczenie szpitalne realizujemy obecnie na siedmiu oddziałach zapewniających całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. W pierwszych latach działalności, Szpital oferował usługi z zakresu ortopedii i chirurgii ogólnej. W 2012 roku otworzyliśmy trzy kolejne, nowocześnie wyposażone oddziały: Chorób Wewnętrznych, Neurologii z Udarowym oraz Oddział Rehabilitacji. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii powstał w 2013 roku, natomiast Oddział Torakochirurgii (Chirurgii Klatki Piersiowej) został otwarty w grudniu 2014 roku.
Cechują nas: krótkie terminy oczekiwania na hospitalizację i doskonałe zaplecze diagnostyczno-terapeutyczne. Szpital posiada blok operacyjny z trzema salami zabiegowymi, sale pooperacyjne, w tym salę wybudzeń (5 łóżek). Prowadzimy intensywną opiekę medyczną (7 łóżek) oraz intensywny nadzór neurologiczny (9 łóżek).

Specjalistyczna aparatura medyczna

Pracujemy na wysokospecjalistycznym sprzęcie renomowanych producentów. Zakład Radiologii i Diagnostyki Obrazowej wyposażyliśmy w innowacyjną aparaturę do diagnostyki obrazowej. W skład Zakładu wchodzą Pracownie: Tomografii Komputerowej, Rezonansu Magnetycznego, RTG, USG, EEG, EMG. Obsługą aparatury oraz interpretacją wyników zajmują się lekarze radiolodzy o wieloletnim doświadczeniu klinicznym.

Zaawansowana technologia w służbie zdrowiu

Dzięki zaawansowanym technologiom oferujemy jedne z najlepszych badań przesiewowych i diagnostycznych w kraju. Przeprowadzamy między innymi pełną diagnostykę CT serca, neurologiczną, onkologiczną, ortopedyczną, narządów miąższowych, guzów kości, pełną gamę analiz obrazów płuc oraz badania naczyń z zastosowaniem obrazowania dopplerowskiego i Power Doppler.
Wykorzystywany do operacji sprzęt i implanty produkowane są przez firmy Aesculap i Bio-met – liderów w produkcji sprzętu medycznego - w oparciu o najnowocześniejszą na świecie myśl techniczno-medyczną.

Profesjonalizm personelu

Ambicje tworzenia Szpitala na najwyższym poziomie realizujemy poprzez zapewnianie lekarzom możliwości stosowania najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej, a pacjentom – optymalnych metod leczenia umożliwiających szybki powrót do zdrowia. Regularnie inwestujemy w szkolenia naszego personelu, w szczególności lekarzy i pielęgniarek. Personel medyczny Szpitala stanowią uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie i w większości związani ze Szpitalem od wielu lat.


Opracowanie: Marta Bochenek
Data ostatnej modyfikacji: 2016-09-30

  Opłatek 2013

 • Konferencja

  Wizyta Minister Zdrowia

 • Opłatek 2008

  Targon 2008

 • Spotkanie opłatkowe

  Szpital o obiektywie

 • Pierwsze operacje

  Kurs osteosyntezy

 • Otwarcie Szpitala

  Budowa Szpitala

informacja 17 8 666 700

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Rudna Mała 600, 36-060 Głogów Młp.